KONST / Litografier / Mapp 16119049
nr 1611 9049
Mapp
9 litografier, Birgitta Liljebladh och Torsten Renqvist samt Svenolov Ehrén, "Cattus". Signerad, numrerad 202/300, daterad 1956, ca 42x60 cm (vikta), oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:32:06
5/4 20:45:18
300 kr
8/4 18:24:44